Дякуємо Вам за замовлення та високу оцінку нашої роботи!)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!)
Компанія і робота працівників просто супер! Спілкування і донесення інформації на висоті! Сам товар якісний і просто шикарно виглядає,при цьому упакований дуже добре і доставлений максимально швидко,враховуючи ситуацію в країні!!! Приємно,що є професіонали своєї справи і просто чудові люди))) Порядних вам покупців і Мирного неба 🙏🙏🙏
Дякуємо) Раді Вас бачити серед наших покупців!
Товару в наявності не було. Проте продавець швидко зв'язався, запропонував альтернативу, або зачекати якийсь час. Шкода ,але чекати не могли.Довелось відмінити замовлення.
До слова, на протязі 3 робочих днів повернулася PromОплата. Дуже зручна функція, аби не переплачувати за доставку!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!)
Вічливий продавець .Якісно упакували весь товар якість товара відмінний рекомендую 🤗
Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої роботи!:)